Главная страница » Пазитиф » Після "Іскандерів" у рашистів відмовляються летіти й зенітні ракети

Опрос

для тех кто в ёбаной семейной жизни. Как часто секс с женой / мужем

 
 
 

Армія РФ починає відчувати значні проблеми зі справністю військової техніки. За останні дні це вже друге відео на якому видно несправність ракетного озброєння, тобто реальних випадків у рази більше.

Зокрема у новому епізоді у рашистів "щось пішло не так" із зенітною ракетою, яка одразу після старту втратила керування, розвернулась майже на 180 градусів та вдарила по землі. Цей епізод трапився поблизу окупованого Алчевська.

З огляду на похилий пуск, скоріш за все на відео потрапив ЗРК "Бук", який до того вже випустив три ракети. А розміщення цього комплексу вказує на наявність у місті важливих для армії РФ об'єктів, якими може бути штаби, центри управління, логістичний залізничний вузол, або місце концентрації бойових підрозділів.

Водночас ситуація доволі схожа з пуском балістичної ракети "Искандер", яка після старту поблизу Бєлгорода розвалилась просто у повітрі.


Загалом такі аварійні пуски добре свідчать про доволі низьку надійність російського ракетного озброєння, ефективність якого може складати близько 40%. Це пов'язано із використанням застарілих технологій, масштабного браку на виробництві, неналежних умов зберігання та експлуатації.

Водночас в умовах війни РФ немає швидкої можливості усунути ці вади, які будуть продовжувати шириться та набирати масштабів через високу інтенсивність використання озброєння та високої техніки.

0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
#1
25-06-2022 12:35
 
9 421
 
Бритые каки
0

Если бы это со всеми ихними ракетами и техникой происходило. А то началось как в марте по ночам ,а сегодня вообще какие то жуткие звуки доносятся оттуда


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
наверх