Главная страница » Видео » Кадри з майбутнього блокбастеру: як українські вертолітники літали через фронт на "Азовсталь"

Опрос

для тех кто в ёбаной семейной жизни. Как часто секс с женой / мужем

 
 
 
11:39
 
 
1 548
 
1

У мережі з'явилось красномовне відео з одним із польотів пари українських Мі-8, які везли допомогу та підкреплення до захисників оточеного Маріуполя.

Прорив лінії фронту на наднизькій висоті та максимальній швидкості, проліт понад 100 км над вже захопленою ворогом територією. Потім, уздовж узбережжя у лічених метрах над водою, укрившись за крутим берегом до самого порту Маріуполя. А потім у зворотньому напрямі.

Відомо, що у таких польотах, яких було сім, зазвичай брало участь два вертольоти, лише в одному - чотири. Це дозволило перевезти захисникам Маріуполя зброю, боєприпаси, медикаменти, продукти харчування. Також гарнізон оточеного міста посили 72 бійця. Під час цих вильотів ворог зміг знищити два боти - на п'ятій та сьомій місії, а також один з вертольотів пошуково-рятувальної групи.

Після цього здійснювати такі польоти стало неможливо через втрату території, яка могла бути використана як вертолітний майданчик, а також через вкрай високі ризики.

0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
#1
 
Shunya
02-06-2022 02:31
 
10 413
 
Старожилы S.F.W.
0

ohuenna

__________________________________________

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
наверх