Главная страница » Новости » Чергове полювання ударних дронів R18 на рашиську бронетехніку: нічний жах для противника

Опрос

Любите ли вы чебуреки?

 
 
 

Оператори ударних дронів R18 показали черговий етап успішного полювання на рашиську бронетехніку. На черговому відео від "Аеророзвідки" продемонстровано, як бійці вправно знаходять цілі та знищують їх за допомогою малогабаритних вільнопадаючих бомб.

В цьому епізоді здобиччю операторів став, скоріш за все, Т-72Б3 та БМД-2, які були знищені РКГ-1600 - фактично перероблених ручних протитанкових гранат.


Варто зазначити, що відносно такої зброї - мультикоптер та "мінібомби" існував певний скепсис. Але ця система, маючи мінімальну вартість всіх складових, майже кожного дня доводить свою просту ефективність. Бо дозволяє знищувати ворога, який знаходиться не у прямій видимості та на адекватній дистанції.

Водночас необхідно розуміти, що такі удари ефективні саме проти стаціонарно розташованої техніки. У випадку використання такої системи проти живої сили - їх результативність менша.

У будь-якому випадку саме така проста та мінімалістична система вже записала на свій рахунок не один десяток одиниць цілей, включно з танками та іншими бронемашинами.

0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
#1
 
Shunya
08-05-2022 17:40
 
10 419
 
Старожилы S.F.W.
0

блін, на 2:47 "осечка" :(

__________________________________________

#2
09-05-2022 11:13
 
9 508
 
Бритые каки
0

ohuenna


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
наверх