Главная страница » Новости » Bayraktar TB2 Збройних Сил України відзняв унікальні кадри: показуємо парад з іншого ракурсу

Опрос

для тех кто в ёбаной семейной жизни. Как часто секс с женой / мужем

 
 
 

Вчора усі наші співвітчизники мали можливість побачити парад на честь 30-річчя Незалежності України або ж наживо, перебуваючи на Хрещатику, або ж в прямій трансляції національних ЗМІ і телеканалів.

Але зйомки сьогоднішнього параду відбувались не тільки з "телевізійного" ракурсу. Скажемо навіть більше - учасниками сьогоднішнього параду були насправді два безпілотники комплексу Bayraktar TB2.

Перша "парадна" демонстрація БПЛА Bayraktar TB2 Збройних Сил України

Редакція Defense Express має у своєму розпорядженні унікальні кадри сьогоднішнього параду, які були відзняті за допомогою оптико-електронної апаратури БПЛА Bayraktar TB2.

За нашими даними, зйомка цих кадрів відбувалась на відстані 10 кілометрів від столичного Хрещатику. А щоб виконати таку зйомку, за даними ресурсу Flightradar24, безпілотник Bayraktar TB2 ВМСУ пролетів без проміжних посадок від Миколаєва до Києва.

Так виглядав маршрут, який подолав безпілотник Bayraktar TB2 Військово-Морських Сил України

Ця новина свідчить про унікальні можливості безпілотних комплексів Bayraktar TB2, які отримали на озброєння наші Повітряні та Військово-Морські Сили. По суті, здатність відзняти настільки якісну "картинку" на відстані у десятки кілометрів від місця події означає, що безпілотники можуть виконувати задачі по веденню розвідки або ж по наведенню протикорабельних комплексів "Нептун" без загрози потрапити під ураження засобами ППО противника.

У нашої новини є інше важливе значення. На параді сьогодні пройшли як мінімум чотири пускові установки комплексу "Нептун" на шасі "Татра", як мінімум одна транспортно-заряджальна машина, один мобільний КП цього комплексу та РЛС "Мінерал-У". Це – уже потужна ударна сила.

А з "очами", які забезпечують Bayraktar TB2 - Україна нарешті отримала "довгу руку", що здатна уразити флот противника у будь-якій точці територіальних вод нашої країни.


Парадна демонстрація машин протикорабельного ракетного комплексу "Нептун"
0
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
#1
26-08-2021 07:28
 
250
 
Старожилы S.F.W.
0

побольше бы их,и в войска а не на парад


#2
27-08-2021 01:19
 
9 358
 
Бритые каки
0

nice А ВООбще много интересной техники на параде было


#3
27-08-2021 16:54
 
320
 
Старожилы S.F.W.
0

Нептун - красавец!


#4
 
Shunya
06-09-2021 16:10
 
10 409
 
Старожилы S.F.W.
0

5

__________________________________________

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
наверх