Опрос
Популярные статьи

Співзасновник і перший директор корпорації Intel Макс Палевскі помер на 85 році життя через зупинку серця.
У США на 85 році життя помер співзасновник і перший директор корпорації Intel Макс Палевскі.
Причиною смерті стала зупинка серця.
У роки Другої світової війни Палевскі проходив службу на базі американських ВПС у Новій Гвінеї, де відповідав за роботу радіоелектронного обладнання на військових об'єктах Сполучених Штатів у південній частині Тихоокеанського регіону.
Після звільнення з армії він займався розробкою технологій перших комп'ютерних пристроїв в компаніях Northrop Aircraft і Packard Bell. Пізніше Палевскі став співзасновником і першим директором корпорації Intel, що вийшла в світові лідери у галузі розробки та виробництва мікропроцесорів.
Компанію Intel було засновано в 1968 році. Перший бізнес-план компанії роздруковано на друкарській машинці, і він займав лише одну сторінку. Представивши його фінансистові, який раніше допоміг створити Fairchild, Intel отримала стартовий кредит в $ 2,5 млн.
Успіх до компанії прийшов у 1971, коли Intel розпочав співпрацю з японською компанією Busicom. Intel отримав замовлення на 12 спеціалізованих мікросхем, але за пропозицією інженера Теда Хоффа компанія розробила один універсальний мікропроцесор Intel 4004. Продуктивність цього процесора можна було порівняти з продуктивністю найпотужніших комп'ютерів того часу. Наступним розроблено Intel 8008.
У 1990-ті компанія стала найбільшим виробником процесорів для персональних комп'ютерів. Серії процесорів Pentium і Celeron досі є найпоширенішими.
За матеріалами ТСН
Похожие новости:
Оригинальный Коммуникатор INTEL MID Intel выпускает "бюджетный" процессор со свободным множителем 16 бит тому назад : Intel VS AMD часть четвертая: AMD64 Sager ставит в ноутбук процессор Intel Core i7 975 Extreme Edition! Shuttle выпустит компьютер на основе Intel Pine Trail
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.