Главная страница » Интересное » Топ-5 "плохих" хакеров всех времен и народов

Опрос

для тех кто в ёбаной семейной жизни. Как часто секс с женой / мужем

 
 
 
Топ-5 "плохих" хакеров всех времен и народов


Як відомо, хакери (тут ми маємо на увазі людей, які зламують комп'ютерні мережі, не вдаватимемося до термінологічних деталей) бувають погані і хороші. Погані - це ті, хто знаходить якусь вразливість в комп'ютерній мережі тієї або іншої компанії, і використовує її для досягнення власних потреб, найчастіше це крадіжка особистої інформації або грошей, або і те, і інше одночасно. А ось хороші хакери це ті, хто знаходить вразливості, і відразу повідомляє про це, прагнучи допомогти компанії з такою "дірявою" мережею. Що цікаво, хороші хакери дуже рідко отримують хоч би подяку.

Так ось, в цій статті ми познайомимося з як там не є "найгіршими" хакерами, які прославилися своїми операціями по очищенню чужих кишень. До речі кажучи, переважно тут згадані люди, які "попалися", думаю, значно більше тих, хто вміє працювати, не залишаючи за собою слідів, навіть незначних.

Джонатан Джеймс


Топ-5 "плохих" хакеров всех времен и народов


Ця молода людина, відома також як "c0mrade" став хакером, будучи ще зовсім підлітком. Він був спійманий і засуджений, коли йому виповнилося всього 16 років. У одному з анонімних інтерв'ю Джонатан повідомив таке: "Я просто оглядався, прагнучи розважитися. Мені було цікаво перевірити сили, міняючи щось".

Так ось, метою Джеймса не була нажива, ні. Йому просто хотілося "розважитися". Знаєте, як він розважався? Встановив шкідливий код на сервер Міністерства Оборони США. Так-так, власне на нього. Причому не на якийсь там сервер, а на той, який був частиною комп'ютерної мережі відділення DTRA, яка завідує ядерною, біологічною, хімічною безпекою Америки.

Його вірус викрадав особисті дані працівників цього агентства, які, власне, Джеймсу не були і потрібні. Просто розвага, нічого більше. Залишається тільки радіти, що таких дотепних жартівників небагато, інакше хто знає, що було б з нашим світом?

До речі, він також зламав комп'ютерну мережу NASA, вкравши програмного забезпечення на суму близько 1,7 мільйона доларів США. Це програмне забезпечення "завідує" життєвим простором астронавтів на Міжнародній Космічній Станції, забезпечуючи необхідну температуру і вологість.

Після виходу з в'язниці Джеймс перестав зламувати комп'ютери, заснувавши власну фірму, яка займалася мережевою безпекою. У травні 2008 року помер - про причини смерті сперечаються до цих пір.

Адріан Ламо


Топ-5 "плохих" хакеров всех времен и народов


Ще один вундеркінд, який не звертав уваги на всякі дрібниці на зразок злому комп'ютерних мереж банків. Ні, він відразу перейшов до злому мереж The New York Times і Microsoft. Для цього хакера характерне використання комп'ютерів загального користування, завдяки чому він заслужив прізвисько "бездомний хакер".

До числа його жертв також входять Yahoo!, Bank of America, Citigroup і Cingular (як бачимо, банки в кінці-кінців теж зацікавили Адріана). Так ось, коли він зламав комп'ютерну мережу видання The New York Times, то викрав безліч особистих даних співробітників цієї газети, включаючи номери соціального страхування.

Загалом, якось там його зловили, і присудили виплату грошового штрафу на користь The New York Times у розмірі $65000. Крім того, йому довелося посидіти пару років під домашнім арештом. Обмеження були зняті в 2007 році, і з тих пір Ламо веде публічне життя, ставши відомим журналістом і трибуном.

Кевін Мітнік


Топ-5 "плохих" хакеров всех времен и народов


Без сумніву, один з найбільш відомих "чорних" хакерів, який просто таки знущався з правоохоронців, нітрохи не боячись бути покараним. Міністерство Юстиції США називало його "найнебезпечнішим хакером в історії США". Ну, це було тоді, зараз, ймовірно, є і небезпечніші особи.

Почав Мітнік з дрібниць - спочатку зламав комп'ютерну мережу громадського транспорту Лос-Анджелеса для того, щоб забезпечити собі безкоштовний проїзд на автобусі. Потім він зайнявся телефонним фрікингом. Після він зламав комп'ютерну мережу Digital Equipment Corporation, вкравши дороге програмне забезпечення.

Мітнік зробив помилку, зламуючи не тільки комп'ютерні мережі державних і приватних компаній, але також знущався з "колег". Це було його великою помилкою, оскільки після злому домашнього комп'ютера хакера Tsutomu Shimomura, той зміг відстежити дії Мітніка, здавши потім його поліції.

Зараз Мітнік відомий як автор декількох книг, консультант по комп'ютерній безпеці, журналіст і громадський діяч.

Кевін Полсен


Топ-5 "плохих" хакеров всех времен и народов


Популярність цей хакер з псевдонімом Dark Dante завоював, зламавши телефонну систему радіо-станції KIIS-FM (Лос-Анджелес). Навіщо? Ну, він почав вигравати у всяких там конкурсах, отримавши в числі інших призів новенький Porshe. Законники називають його "Ганнібалом Лектором віртуального кримінального світу".

Що цікаво, влада почала полювати за ним тільки після того, як Кевін зламав мережу однієї з федеральних організацій, що займається інвестиціями. Він також зміг зламати комп'ютерну мережу ФБР, викравши немало цінної інформації.

Не дивлячись на це, його основна діяльність все ж таки була пов'язана з телефонним фрікингом. Загалом, в кінці-кінців його таки зловили, засудивши на п'ять років. Цікаво, чому на фото, зробленому в поліцейському відділку, він такий щасливий?

Зараз, як і багато його колег, Полсен працює як журналіст, причому поважаний журналіст.

Роберт Таппан Морріс


Топ-5 "плохих" хакеров всех времен и народов


Син відомого вченого, Моріс став автором першого відомого вірусу. Власне, винити його в подальших бідах не варто, адже коли б не він, то вірус був би написаний кимось іншим. Але факт залишається фактом - Роберт Таппан Моріс був першою людиною, яка створила комп'ютерний вірус, який вразив безліч ПК, підключених до Інтернету (відбувалося це в 80-і роки минулого століття, коли багато нинішніх фахівців з комп'ютерної безпеки і хакери ще пішки під стіл ходили).

Шкоду, нанесеного вірусом Роберта, оцінено в $10500 (як бачимо, зовсім мізерна, за теперішніх часів, сума), а кількість постраждалих ПК досягла 6 тисяч (на той час це було величезна кількість).

Зараз Роберт Таппан Моріс посідає посаду професора в Массачусетському технологічному університеті, і ні про які зломи не подумує.

А сколько их невловимых по белому свету еще ходит scary
+1
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
#1
 
afellay
08-10-2009 18:14
 
28
 
683
 
Старожилы S.F.W.
0
Жаль что не на русском, 5
__________________________________________
Человек - пленник своего времени и вынужден подчиняться силе обстоятельств. - Б. Пастернак

#2
 
DeweY
08-10-2009 18:15
 
4
 
522
 
Старожилы S.F.W.
0
весьма интересно !

весьма интересно !

#3
08-10-2009 18:18
 
Гости
0
3

#4
08-10-2009 18:18
 
265
 
Старожилы S.F.W.
0
4 Из-за украинского..Очень неудобно читать..!!!

#5
 
iDAFFY
08-10-2009 18:20
 
4
 
1 048
 
Старожилы S.F.W.
0
информация интересная, но создаёться ощущение, что читаешь смску кого-то "западЭньця".
одна фраза:
Загалом, якось там його зловили

чего стоит cranky
если постишь информацию, постарайся, чтоб она была доступной для читателей.
вобщем 3
__________________________________________

#6
 
miaow
08-10-2009 18:27
 
7
 
316
 
Старожилы S.F.W.
0
5 i тримай ще + 5 за українську!
__________________________________________
Если в комнате стало свтело, значит я поставил Кастету фонарь под глаз!

#7
08-10-2009 18:28
 
939
 
Старожилы S.F.W.
0
3
__________________________________________
Is your faith harder than space? spy
мне пох*й на мнение нытиков и нонеймов ©хз кто

#8
 
anbelk
08-10-2009 18:34
 
2 655
 
6 580
 
Администрация
0
Что за бред написали про Митника??? Шимомура не был хакером!!! Он был экспертом компьютерной безопасности штатов!!! Митник это легенда!!! И про то как он "издевался" над Шимомурой можно писать и писать!!! Это была "Война Титанов", которую Митник проиграл из за своей наглости)))
"... зачем тяжело работать, если можно просто спросить?" Кевин Митник "Искусство обмана"
Так, как Кевин входил в доверие, нужно учиться всем))) Почитайте книгу "Искусство обмана" и посмотрите фильм Взлом / Takedown... Советую каждому!!!


Цитата с одного из форумов, обсуждающего тот же пост, только на русском
__________________________________________

#9
 
eskaton
08-10-2009 18:38
 
44
 
3 560
 
Старожилы S.F.W.
0
5
P.S.: ну и что, что украинский - в чём проблема?
__________________________________________

#10
 
Xanya
08-10-2009 18:40
 
5
 
293
 
Старожилы S.F.W.
0
Цитата: iDAFFY
информация интересная, но создаёться ощущение, что читаешь смску кого-то "западЭньця".одна фраза:Загалом, якось там його зловиличего стоит если постишь информацию, постарайся, чтоб она была доступной для читателей.вобщем


Честно говоря не могу понять чего вы так взъелись на украинский??? В шапке сообщения русским по белому написано, так что этот вашь срач никому нахрен не нужен. Текст видно что переводился с англиского на украинский, при том каналом "окно в Америку
" или что-то типа! За новость +5, и идиоты уоторые не умеют читать на родном языке - идут ЛЕСОМ!!!

#11
 
svIce
08-10-2009 18:44
 
1 242
 
Старожилы S.F.W.
0
5

#12
 
HEFFER
08-10-2009 18:56
 
515
 
Старожилы S.F.W.
0
Да информация интересная , но по украински читать как читать транслит и этот язык мне не родной , родной язык тот на котором думаеш!

#13
 
anbelk
08-10-2009 19:00
 
2 655
 
6 580
 
Администрация
0
Цитата: Xanya
идиоты уоторые не умеют читать на родном языке

если украинский родной для тебя - не значит, что он родной для всех; и тем более не повод называть других идиотами

Гру если уж постишь на украинском - пости, только не на суржике
А сколько их невловимых по белому свету еще ходит
gigi
__________________________________________

#14
 
dmi3u
08-10-2009 19:05
 
Гости
0
5 Кому не нравится - идут на юг!

#15
 
Mega343
08-10-2009 19:11
 
468
 
Старожилы S.F.W.
0
nice ohuenna

#16
 
KrAB
08-10-2009 19:13
 
10
 
1 277
 
Старожилы S.F.W.
0
Здесь написать на украинском про хакеров, все равно что на сайте верховной рады опубликовать порноэпопею на тюркском.
А информация подана в лучших традициях бандерлохов - обрывочна, популистская, без знания тематики. Вобщем типичный незалежный журналист 2
__________________________________________
Пусть умнейший победит!
http://dev.scalan.com.ua/Knights/index.xhtml

#17
08-10-2009 19:16
 
140
 
12 348
 
Журналюги
0
ahuel scary
__________________________________________
I love SFW!!!#18
 
frenzy
08-10-2009 19:16
 
1
 
418
 
Старожилы S.F.W.
0
1 за украинский и 4 за инфу

#19
 
Riz
08-10-2009 19:18
 
1
 
360
 
Старожилы S.F.W.
0
Xanya,
+1

хто жалуетсья на то шо написанео на украинском - далбаебы тупые,москалей блин понабиралось

#20
 
iDAFFY
08-10-2009 19:26
 
4
 
1 048
 
Старожилы S.F.W.
0
Цитата: Xanya
идиоты уоторые не умеют читать на родном языке - идут ЛЕСОМ!!!

я не хочу ходить там, откуда ты вышел.
__________________________________________

#21
 
Ollen
08-10-2009 19:26
 
Гости
0
lupa будте бдительны moral

#22
08-10-2009 19:34
 
1 246
 
9 658
 
Журналюги
0
ahuel

#23
 
AssHole
08-10-2009 19:37
 
Гости
0
miaow,
отличный у тебя аватор!!
а ты знаеш какую роль играет украина на нём??
роль гандона!!!
сша использует и выкинет нас ass
p.s.
россию я нелюблю так же наверное как и ты)

Цитата: HEFFER
родной язык тот на котором думаеш!

agree

#24
 
nikki
08-10-2009 20:27
 
665
 
Старожилы S.F.W.
0
Цитата: Xanya
Честно говоря не могу понять чего вы так взъелись на украинский??? В шапке сообщения русским по белому написано, так что этот вашь срач никому нахрен не нужен. Текст видно что переводился с англиского на украинский, при том каналом "окно в Америку" или что-то типа! За новость +5, и идиоты уоторые не умеют читать на родном языке - идут ЛЕСОМ!!!
+500 . чертей, жалующихся на украинский - вешать за иички
__________________________________________
Jesus Quintana: Let me tell you something, pendejo. You pull any of your crazy shit with us, you flash a piece out on the lanes, I'll take it away from you, stick it up your ass and pull the fucking trigger 'til it goes "click."


#25
08-10-2009 20:35
 
94
 
1 510
 
Старожилы S.F.W.
0
про митника бред.
__________________________________________
-=Свобода есть утрата всяческих надежд=-

#26
08-10-2009 20:41
 
1 502
 
Старожилы S.F.W.
0
все для кого украинский не родной - нах с Украины, туда где язык роднее!!! Это гос. язык!!! его обязаны знать...я б вообще за незнание депортировал нах...

#27
 
rdv302
08-10-2009 21:24
 
161
 
Старожилы S.F.W.
0
пиши на русском ЗАСРАНЕЦ!!!

#28
 
Shunya
08-10-2009 21:50
 
10 409
 
Старожилы S.F.W.
0
5
__________________________________________

#29
 
daiver
08-10-2009 21:51
 
5
 
2 624
 
Старожилы S.F.W.
0
Цитата: Xanya
Честно говоря не могу понять чего вы так взъелись на украинский???

Зараз Роберт Таппан Моріс посідає посаду професора в Массачусетському технологічному університеті, і ні про які зломи не подумує.

Это не украинский! Это насилие над языком! Я не против украинского, но данный пост написан безграмотно, он позорит наш язык.

#30
 
MAKPOC
08-10-2009 21:59
 
Гости
0
У травні 2008 року помер - про причини смерті сперечаються до цих пір.
походу его не убили xD huyase
Новость ahuel

#31
 
Yavorr
08-10-2009 22:01
 
240
 
Старожилы S.F.W.
0
Цитата: KocTbIJIb)
все для кого украинский не родной - нах с Украины, туда где язык роднее!!! Это гос. язык!!! его обязаны знать...я б вообще за незнание депортировал нах.

А не охуел ли ты, чтобы указывать кому и куда идти?

#32
 
havoc
08-10-2009 22:13
 
5
 
885
 
Старожилы S.F.W.
0
Гру, на сайте в основном Харьковский контингент и некому нах ненужен этот "родной украинский язык" в этом городе сотни лет на нем никто не разговаривал, и даже несмотря на т о что все его понимают и знают , всеравно приятней читать на родном русском ........ а вобщем за пост 5 познавательно .....

#33
 
nos81
08-10-2009 22:15
 
916
 
Старожилы S.F.W.
0
кацапов обидел bellow
за пост 5

#34
08-10-2009 22:17
 
10
 
392
 
Старожилы S.F.W.
0
havoc,
Ну может тебе и нах не нужен,так зачем заходить и срать?

#35
 
Andis
08-10-2009 22:23
 
Гости
0
За пост 4 , за безграмотный язык 3 , за отношение к другим 2 .

#36
 
anbelk
08-10-2009 22:29
 
2 655
 
6 580
 
Администрация
0
Цитата: KocTbIJIb)
все для кого украинский не родной - нах с Украины, туда где язык роднее!!! Это гос. язык!!! его обязаны знать...я б вообще за незнание депортировал нах...

попахивает неонацизмом am
С высоких трибун галдят о двуязычии, а сами ни одного языка толком не знают
__________________________________________

#37
08-10-2009 23:00
 
29
 
6 263
 
Старожилы S.F.W.
0
за пост 4
Цитата: Andis
за безграмотный язык

русских статей на "безграмотном языке" видел и побольше

а вот на безграмотных людей, которые просто плохо учились в школе обращать внимания не следует.
кстати, подумать только, сколько говнобурления вызывает просто статейка на украинском языке.

народ! до чего мы докатились??? 2 таких похожих языка вызывают столько проблем!!!! КАК?? Это ни в коем случае не должно быть проблемой в нашей стране. нам её отстраивать и отстраивать ещё, а у нас тут проблема, блядь! нельзя в стране ввести официальный альтернативный (если не нравится "второй государственный") язык, ЧТОБЫ ПРОЩЕ ЖИЛОСЬ! mad mad mad
НЕТ! Нам надо на этой почве стравливать людей друг на друга и заниматься хуйнёй типа насильственной украинизации (чем Рада и занимается, пока трибуну не заблокировали) или же тупыми митингами с российскими флагами.
А потом: А ХУЛИ МЫ ТАК ПЛОХО ЖИВЁМ??? Работать надо, а не тратить драгоценное время на такую ерунду!
__________________________________________

#38
 
Edward
08-10-2009 23:49
 
Гости
0
1 за мову

#39
09-10-2009 00:02
 
1
 
116
 
Старожилы S.F.W.
0
все для кого украинский не родной - нах с Украины, туда где язык роднее!!! Это гос. язык!!! его обязаны знать...я б вообще за незнание депортировал нах...

Ну знаю я украинский и че:? мне не приятно на нем читать новость, так что меня нах из страны?
__________________________________________
Лучше пузо от пива, чем горб от работы.

#40
 
slav1k
09-10-2009 00:05
 
2
 
256
 
Старожилы S.F.W.
0
За хохломову - 2

#41
 
trance
09-10-2009 00:33
 
2 337
 
Старожилы S.F.W.
0
3

#42
 
LeXmaR
09-10-2009 00:42
 
655
 
12 898
 
Редакторы
0
Трудно сказать хорошие они или плохие.
__________________________________________
Рекомендую сервис, который возвращает до 30% денег с каждой покупки в интернете.

#43
09-10-2009 10:07
 
Гости
0
kalhozneg

#44
 
Artful
09-10-2009 10:18
 
263
 
13 078
 
Бритые каки
0
Адріан Ламо bellow bellow bellow bellow bellow bellow Ну и фамилия =)))

#45
 
AssHole
09-10-2009 13:58
 
Гости
0
KocTbIJIb),
а хуйца соснуть не хотел бы ты??
потсриот сраный))
с детства я говорю по русски
это язык всего населения города в котором я живу
но тут какие то клоуны приходят и говорят
что мол мой язык родной украинский!
насождает мертвую культуру
взятую из произведенний мёртвых поэтов и писателей)
а всякие потсы безсознательные
подстраиваются под них и защишают их "идеи"

#46
 
nos81
09-10-2009 14:11
 
916
 
Старожилы S.F.W.
0
Цитата: AssHole
AssHole

СОСНИ ХУЙЦА У ПУТИНА

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
наверх